Pc İçin Güzel Oyunlar Önerecek ler Varmı

G Hos T

Yeni üye
17 Ara 2012
36
0
Boyutu Fark Etmez Ama Gercekten Güzel Oyunlar Varsa Önerin

Online Savaş Oyunu Farsa Güzel Olur (Wolteam Hariç

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
Assasin cres full seriyi öneririm
Craysis 1/ 2 yakında 3 de geliyo :)
Blur ( ölüm yarşını iszleydiysen özetle o filmin oyunu diyeibliriz )
Rallai yarışları seversen Play WRC FIA World Rally Championship öneririm yada collin mack rally di sanırım oda fena değil :)

/// Battlefeat Bad Company 2 ne kadar müthiş bi oyun oldunu tahmin ediyosundur

sonraa ne kaldı :RpS_biggrin: Need For Speed The Run -Most wanted 2012 cod mod 3 ve black ops 2 daha sayabilirim ve neredeyse hepsini oynadım ve mükemmel oyunlar oynayamdıım 2 oyun var onlarıda daha indiremedim

Son düzenleme:

G Hos T

Yeni üye
17 Ara 2012
36
0
Assasin cres full seriyi öneririm
Craysis 1/ 2 yakında 3 de geliyo
Blur ( ölüm yarşını iszleydiysen özetle o filmin oyunu diyeibliriz )
Rallai yarışları seversen Play WRC FIA World Rally Championship öneririm yada collin mack rally di sanırım oda fena değil

/// Battlefeat Bad Company 2 ne kadar müthiş bi oyun oldunu tahmin ediyosundur

sonraa ne kaldı Need For Speed The Run -Most wanted 2012 cod mod 3 ve black ops 2 daha sayabilirim ve neredeyse hepsini oynadım ve mükemmel oyunlar oynayamdıım 2 oyun var onlarıda daha indiremedim

Denicem

theteam

Üye
6 Ocak 2013
117
0
izmir
Kardeşim ne türk bir oyun aradığını bilmiyorum ama ben sana 1-2 öneride bulunayım

1) gta 4
2)fifa 13
3)crysis
4)euro truck similatör

Sharkz

Üye
18 Eyl 2012
156
0
DarkCity
Crysis 1-2 wars hepsi iyidir ben şahsen oynuyorum.
M.A.R.S Online wolfteam a benzer bi oyun ama çok daha zevkli ve görüntü kalitesi süper.
Battlefield Bad Company 2
Bu kadar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.