PC Kapanıyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
22 Nis 2012
78
0
Selamun aleykum arkdaslar.

Benim sorunum şu benim bilgisayarım oynadıkdan bi süre sonra kapanıyor tam saat belli değil resetde atmıyor direk kapanıyor neden olabilir sizce PCmin yanları suntalarla kapalı on ve arka tarafları açık istanbulda oturuyoruym burda derece 30'u gösteriyor bence sıcaklıkdan kapanıyor 1 pcm bu yüzden çökdü sizce ne yapmalıyım böyle giderse anakartı falan yakıcam tavsiye eetiğiniz bişey varmı şimdiden teşekkürler...

toxic1103

Uzman üye
19 Mar 2009
1,344
0
28
Çok büyük ihtimalle sıcaktan kapanıyodur.Yapabileceğin en iyi şey garantisi varsa tekniğe ver yoksa kendin açabilorsan fanları aç temizle yada bilgisayarcıda açtırt tozlanmıştır fanları.

DangerTeam

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
512
0
İstanbul
Bunun bir çok nedeni var ama kendi görüşüm kasa toz almıştır buda işlemcinin ısınmasına neden olur ve ya işlemcinin altında ki sıvı bir madde vardır da ne dediklerini unuttum şuanda onu araştırıp alman yada bir bilgisayarcıya göstermen o sıvısını kontrol ettirip içini bir üflettirmen sorunu çözebilir..

CleverHacker

Katılımcı Üye
15 Ağu 2011
382
0
Laptoplarda da Bildiğim Kadarıyla Fan Çalıştığı Haldede Kapanıyor Nedeni Fanın Çalıştığı Yerin Üstüne Gelmesi (Kapalı Olması). Anladığım Kadarıyla PC Masaüstü.Tozlanmış Olabilir ve Aldığı Sıcağı Tozlar Nedeniyle Geri Veremediğinden Olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.