PC me Saldırılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

c@ni

Katılımcı Üye
29 Eki 2008
330
0
121
<C@ni>Hacked By C@Ni</C@ni>
Pc me bircok yoldan saldırıldıgına artık eminim format atıyorum bi sure sonra yeniden bilgisayar trojan doluyo veya uzaktan yardımı falan kapatmama ragmen bilgisayarınız uzaktan kapatılıyor diyip geriye saymaya baslıyor.Benle ne alıp veremedikleri var anlamıyom acaba hackledigim sitelerin adminleri intikam falan mı almaya calısıyolar.

Neyse Bana Saglam Bi Virus programı gibi biseyler bulabilirmisiniz

t0t0m1C

Katılımcı Üye
27 Eyl 2008
409
1
İstanbul
kanka sen en iyisi kaspersky internet security kulan hackerlerı engeller brıax pc kasar ama olsun

olmadı telnet uzaktan erisim otomatik baglantısı uzaktan kayıt defterı devre dısı brıak

hackerjimy

Özel Üye
15 Ağu 2007
1,341
39
C:\pagefile.sys@hacked_@
c@ni ßak dostum en güseLi sen ßilgisayar yöneticisinde uzak iLe aLakaLı herşeyi kapat daha sonra teLnet ßağLantısını kapat...
başlat-çalıştır-services.msc-telnet-özellikler-devre dışı yap teLnet kapanır...
Sen miLLetLe uğraş onLArda senLe uğraşsınLar.ßenLede uğraşıyoLardı ama artık portLAr kapaLı :D:D ßiraz zor gißi...

2 Eyl 2008
98
0
guzel kardeşim bak şimdi başlat\calıstır\msconfig yapınca bi pencere açılcak orda en sağda hizmetler olacak bas ona orda bi sürü şık var onlardan uzak baglantı sona uzak kayıt defteri filan var onları kaldır ama bide uzaktan yordam çağrısı var onu elleme o microsoftun...nese o tıkleri kaldır sona tamam de pc yeniden başlatılcak dicek sana e sende başlat ozman sende :D...olmazsa yine çalıştıra regedit yaz ordan bul uzaktan kayıt defterini bul sil ama bunun zararı varmı bilmem..msconfig in yok ama ... antivirüs kaspersky kullan bide bu sitede bi sürü program var trojan silme filan yada hacker girişi engelleme die.. yaz indir...belki işine yarar...yapamazsan [email protected] bana ulaş belki bişeler yapabiliriz ok kkkbbyybyyybybyherkese artı repppppp:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.