pc sorun formatdan sonra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

derya09

Üye
17 Şub 2011
76
0
selam tht ailesi dün pc ye format attım formatdan sonra pc kendine gelemedi yardımcı olurmusunuz windows7 ultimate:(

derya09

Üye
17 Şub 2011
76
0
formatı atan ben değilim atan ben olsam sormazdım neden böle oldu die
uyumluluk sorunu var formatdan sonra güncelleştirmeleri actım hepsi ni yükledi sadece 1 i haric oda bu Windows 7 Güncelleştirmesi (KB2492386) bu güncelleştirme olmad için uyunmluluk sorunu oluyo tşk ilginize

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Bazen windows7 de sistem güncellemelerını yuklerken antıvırusler engellıye bılıyor.eger antı vırus programınız varsa kapatıp tekrar denemelısınız.Aynı sorunla bende karsılasmıstım kullandıgım windows7 ultimate'de

S

Spy' Man

Ziyaretçi
windows. güncellemelerini kapat format attıktan sonra. güncellemelerde sorun cıkabılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.