Pc üzerinden Sabit Görüsme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

McBeddua

Üye
1 Kas 2010
88
0
S.a Bilgili arkadaslarım bir konu hakkında yardımınızı istiyorum.
Neti kendi telefon hattımız üzerinden kullanıyorum ve ßen Sabit telefonu Pc üzerinden kullanmak istiyorum, Sizce boyle birsey mümkünmü, Yani demek istedigim yine Sabit telefon kullanacagım sadece Telefon kutusunu takmiyacam. Kutu takılı iken kafasına göre arama yapıyorlar. ßari Pc üzerinden görüsme yaparsam daha rahat ederim.

McBeddua

Üye
1 Kas 2010
88
0
Gladdiota verdigin Linki inceledim fakat böyle birsey istemiyorum. 12Voip Skype gibi bir program. ßenim demek istediğim sadece Pc yi Telefon kutusu gibi kullanabilmek. Hem netimi kullancam hemde Sabit görüsmeler yapabilecem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.