Pc ve eLektirik faturası :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DaRK94

Katılımcı Üye
20 May 2010
527
0
istanbul
Arkadaslar soRn şu pc ne kadar elektrik yakıyoR bizim fatura iyice kabardı
sizde bu pc denmi yoksa başka birşeymi war işin içinde saatten bakacaktım ama şimdi akıllı saatmidir nedir onu yaptılar :D anlamyrm sizin anlıcanz yardmlarınız için teşk.

mahlasım

Katılımcı Üye
29 Tem 2009
406
0
nasıl pc dn degl yawww nerdyse pc yi pillede çalşır vaziyetnıne getrdınız fazla download yapan kişinin faturasına yansır download yaprken işlemci elktrk tuketımı her türlü artıyo

The Cry

Kıdemli Üye
19 Eki 2007
3,111
10
"-Her Yerden-"
bak bi 12 pclik kafede 1 semaver + 1 tost makines + 2 vantilatör + ve pcler akşama kadar açıkken + lambalar falanda 150 tl fln elektirik yiyodu ve sende bunlar yok say 1 pc ve 1 çamaşır makinesi +1 bulaşık makinesi bunlarda ara ara zaten ;) yane pc fazla yemiyor yese yese diğer cihazlar yer plazma varsa klima varsa veya fırın gibi

KADIRGA

Katılımcı Üye
22 Ara 2009
369
0
Kiev / Ukrayna
Kardeşim eski bilgisayarlar bile çok yemiyor eğer sizin evdeki elektronik aletler eski ise çok yiyor olabilir fırınada özellikle dikkat et eğer yenileceyecek olursan hepsi a+ enerji sınıfı olsun. Birde az yakan ampullerden al.

TCODER

Katılımcı Üye
14 Eyl 2010
364
0
Klima, buz dolabı,Televizyon çamaşır makinası, varsa bulaşık makinası, Lamba

bir sürü alet açıyoz birde faturaya çok kdv ekleniyor.

buyrun kabartılmış fatura.

apokontek

Üye
3 Eki 2006
65
0
33
Social Engineer...(!)
Fırın bızım evde pek kullanılmaz,o yuzden sana bızım evden ornek verecek olursam en cok elekrtık yakan Şofbendir.Saatte 7 tl yedıgını soylemıstı bır tamırcı kardesımız,1-2 sene once.

PC e gelınce,bılgısayar evdekı dıger elektırıklı esyalara oranla cok daha az elektrık tuketımı yapar.Bızım evde 3 tane bılgısayar acık,bılgısayar olmadıgı zaman 90 gelıyorsa,bılgısayar olunca 100 gelıyor max.

bozkurt_44

Kıdemli Üye
18 Nis 2010
2,750
0
30
Özel Kuvvetler Komutanlığı.MAK
nasıl pc dn degl yawww nerdyse pc yi pillede çalşır vaziyetnıne getrdınız fazla download yapan kişinin faturasına yansır download yaprken işlemci elktrk tuketımı her türlü artıyo

Ya arkadaşım nasıl bir mantığın var bilgisayar çok mu yiyor elektirik dükkanda+evde paso açık pc bize neden gelmiyo sabah güneş enerjisi akşam ay enerjisi ile mi çalışıyor
ben hep bişey indiriyorum benim babamın batması lazım

Ferdi-Hacker

Uzman üye
1 Nis 2009
1,123
0
almanya
kardesim bak söyle düsün bilgisayar fazla yemez nedeni her bilgisayarin bir koruma hesapi vardir ve bilgisayara gelen elektrik ilk önce koruma hesapina gider onda dolar ve sonra elektrik verir
tüm elektrikleri yemesi icin bilgisayarin yanmazsi lazim :D
bilgisayarin elektrik kacirsa desen o da mümküm olamaz yoksa bilgisayarin calismaz...

mahlasım

Katılımcı Üye
29 Tem 2009
406
0
Ya arkadaşım nasıl bir mantığın var bilgisayar çok mu yiyor elektirik dükkanda+evde paso açık pc bize neden gelmiyo sabah güneş enerjisi akşam ay enerjisi ile mi çalışıyor
ben hep bişey indiriyorum benim babamın batması lazım

senn mantıgn çok iyi :yo sankı fazla kullanmayn iflas edersniz dedik 1 ayda 20 tl faturaya her turlu yansr faturaya yansıyan mık tarı konusyozz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.