PC ye yeni Format Attıgım halde pc çok yavaş !!!!!!!!!!!

BY UMUTCAN

Yeni üye
15 Eki 2014
27
0
27
adana
sistem özellikleri :

RAM: 2GB
İŞLEMCİ : Intel(R) Core(TM) Duo E8200 @ 2.66GHZ 2.67GHZ
SİSTEM: 32 BİT

ÇOK ACİL YARDIM EDİN ARKADAŞLAR HDD BİR SORUN YOK SANIRIM AMA NEYDEN ÇOK YAVAŞ ANLAMADIM FORMATI Kendim atmadım Bilgisayar Tamircisine Yaptırdım yani dogru atıldı format fakat neden böyle yavaş yenile yaparken bile 2-3 sn gidiyor ?????:RpS_cursing::RpS_cursing::RpS_cursing:

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye
oto gungellemesi acikmi windovsun?
aciksa kapatin,yuklenenlerin tumunu kaldirin,bide anti kullaniyomusunuz? kasperski felan kuruluysa kaldirip comondo yada avira filan kurmanizi oneririm.:)

Ha bide HDD-e cok format atildiginda yada virusler filan bulasip sektorlerde problem yarata bilir,bu yuzdende yavaslaya bilir.:)

Son düzenleme:

BY UMUTCAN

Yeni üye
15 Eki 2014
27
0
27
adana
Kardeş Ama daha dün format attırdım Yani bukadar yavaş olması normalmi arkadaşlarımın pc si benimkinden daha kötü 1gb ramı olan daha düşük işlemcili pc leri var adamlarınki canavar gibi ama ???

rende_68

Katılımcı Üye
21 Ağu 2009
450
0
Miami
Kardes illaki bi sorun vardır yani o yüzden sen kendin bi format at bence de Windows XP at gitsin kasma olmaz :D
Benim pc 6 7 yıl oldu kaç kere format attım kim bilir hala sağlam arada bende de oluyo format atınca çok donmalar tekrar atıyorum düzeliyo düzelmesse bi windows 7 yüklüyorum sonra geri XP FALAN PC iyi dayanıyo valla :D
Bak benim Pc özellikleri

RAM: 1GB

İŞLEMCİ: İNTEL PENTİUM DUO CORE 1.6

EKRAN KARTI: NVİDİA GT9500 1GB

CRYSIS 2 OYUNUYO, GTA 4 BİLE OYNADIM YANİ :D

Son düzenleme:

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye
Tamam daha dun attilarda ama windows otomatik gungellemesi aciksa gerekli gereksiz her seyi yukler sisteminiz bu yuden yavaslaya bilir,yani proqramcilikla filan ugrasmiyosan size zaten lazim diyil o guncellemeler kapatin,ha bide neden kendin formatlamadinki,goturup para verdin?
burda bize sorsaniz yardimci olurduk hall ederdiniz.:)

Eger virus oldugunu dusunuyosaniz,combofix indirip kurun bide ccleaneri guvenli modda acib taratin varsa bi zararli yazilim bulup otmatik siler combofix,ustunden bide ccleanerle cerezleri filan temizleyin,eger sektorlerde bi bozulma yoksa duzelir,ama sektorleri duzeltemiyoruz bildigim kadariyla.:)

Son düzenleme:

BY UMUTCAN

Yeni üye
15 Eki 2014
27
0
27
adana
tamam daha dun attilarda ama windows otomatik gungellemesi aciksa gerekli gereksiz her seyi yukler sisteminiz bu yuden yavaslaya bilir,yani proqramcilikla filan ugrasmiyosan size zaten lazim diyil o guncellemeler kapatin,ha bide neden kendin formatlamadinki,goturup para verdin?
Burda bize sorsaniz yardimci olurduk hall ederdiniz.:)

eyw kardeşim bidaki sefere yardım isterim fakat windows 7 setup dosyasını bulamadım adam gibi yok ing filan vardı dogrusu türkçe yapabilirizde driver programları yok birde onlarda gerekti :d

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye
lazimsa link vereyim zaten var forumda 2015 gungellemeli windovs 7,ama win 8 onermem bence pc zayif kasar.:(

kafana takdigin seye bak driverlerini bile otamatik kurman icin driver booster 2 oneririm ustelik ucretsiz,bi tikla kuracaksin.:)

Son düzenleme:
31 Eki 2014
94
0
aga bi kaç proğram var burada konulardaydı bendede aynı sorun vardı o konuda ki proğramları yükledim uçuyo pc system care, comodo vs proğramlardı memnunum tavsiye ederim ;)

20 Tem 2012
226
0
İstanbul
Win8 Yaparsan Win7 ve Xp den daha iyi performans alirsin fakat 2Gp bir makinanin fazla performans vermesini bekleme günümüzde bile artik Fabrikasyon Cihazlarda Bile 4Gb olarak çıkış veriliyor
İşlemcin biraz iyi ekran karti alip takarsan daha iyi performans alirsin 32Bit Singlanuge Yükle.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.