pcm coktu

csrx4

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
669
1
Mars
( çözüldü ) hacked bu csrx4

Bu konu çözülmüştür format attım bu konudaki mesajlar csrx4 tarafından silinmiştir...

Son düzenleme:

BadRookie

Katılımcı Üye
23 Eki 2014
684
21
System32
Daha önce denk geldim o duruma formattan kaçışın yok. Bir süreliğine engelleyebilir yada yavaşlatabilirsin ancak combofix ile taratman lazım. O cmd ler çıkarken oldukça zor olacak biliyorum ancak başka çaresi yok o durumun. En azından bir süreliğine durduruyor gerekli dosyalarını yedeklemen için zaman sağlıyor.

maymaa2

Uzman üye
19 Tem 2013
1,532
0
Kardeş Güvenl Modda Aç Msconfig de Başlangıçtaki Herşeyi Kaldır Normal Modda Aç Cmd Durmuş Olması Lağzım Combofix İndir Tarat Eset İnidr Tarat ve Herkeze Güvenme

Darkness250

Yeni üye
1 Nis 2013
46
0
Flasha lnux falan yükle dosyalari kurtar. Bişileri bozarsan karışmam. Bu yaniti yzmaya dahi korkuyorum cunku son sefer bi duruma karistigimda geri sayimi baslatmistim :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.