Pes Ediyorum! - VB6 - Facebook BruteForce Source

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kmlozvarol

Katılımcı Üye
25 Ağu 2011
837
1
Evet, 2 gündür üzerinde ugrastıgım projeyi devam ettiremeyecegimi anladım, projede birkaç ufak hata var, onları duzelterek kullanabilirsiniz, yalnız tek bir istegim var, bitince programın linkini atın, görmek istiyorum...

Source İndir - Ziddu

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
Ben bu Black Meida adlı prgramımı çıkartyım diye uğraşarken bilgisayarım çktü herşeyim silindi tüm emeklerim boşa tabi sourcem de ama sonuç yeniden başladım ve bitirdim sourcen benm işime yaramycam ben vb 10 kullnıyorum ama saol yinede ve diğer arkadaşlarında dediği gibi asla pes etme bu herşeyde böyle gerek programlada yaşadığı sorunlarda gerekse gercek hayatda vazgecersen kaybedersin

Shift-TR®

Özel Üye
27 May 2012
2,834
0
Kardeş Pes etme o iki küçük hatayı da çözüver de işimize yarasın ben şimdi çözmeye kalksam bi ton iş :D

leqendary60

Katılımcı Üye
9 Eki 2012
491
0
Evet, 2 gündür üzerinde ugrastıgım projeyi devam ettiremeyecegimi anladım, projede birkaç ufak hata var, onları duzelterek kullanabilirsiniz, yalnız tek bir istegim var, bitince programın linkini atın, görmek istiyorum...

Source İndir - Ziddu

Dostum Ben Bu Program Yazmaya 12 yaşımda başladım hiç birşey bilmiyordum ve çok zor geldi kendi kendime kod yazamadım ama internetten araştıra araştıra bazı kodlarıda kendim yazmayı öğrendim hiçbir zaman pes etmedim

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir
Kardeşim İstediğin Yerde Yardım Etmek İstiyorum Sana Bu Davranışı Seviyorum :) Bükemediğin Eli Öpmek :) Bana Ulaş Her Türlü Yardımı Yapacam Sana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.