Zararlı Yazılım Phising Sitesi Kurmak İStiyorum

10 Tem 2014
207
0
Balıkesir
Öncelikle selamun aleyküm değerli büyüklerim başlıktada belirttiğim gibi phising sitesi hazırlamak isityorum fakat hazır scriptler karşıma çıkıyor sizlerden istediğim yardım phising hakkında argümanlar öğrenmek istiyorum çünkü forumumuzda neo diye bi abimiz vardı facebook ve twitter hakkında video çekmiş ve phising yapılışını gösteriyordu phising yapılmak istenen sitenin açık kaynak kodlarından arayüzünü yapıyordu ben o adımları ypatım fakat sitenin giriş kısmında eposta ve şifre gibi giriş kısmında keylogger dediğimiz yazılımı nasıl uyguluyoruz onu anlamış değilim amacım bir oyun sitesinin aynısı phising anlamında yapmak istiyorum bu konuda beni aydınlatırsanız çok minnettar kalırım teşekkür ederim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

XTechnology

Yeni üye
9 Şub 2019
34
0
İstanbul
Her ne kadar site kopyalamak veya klonlamak olarak geçse'de siteleri bire bir kopyalayamazsın. Biraz Web tasarım ve kodlama bilgin olması lazım. Bazı kod ve ayarlarda değişiklik yapıp yine yeni ayarlar eklemen gerekmekte.. SMTP mail vs. gibi..

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,432
981
Merhaba
Bu Videoyu İnceleyebilirsiniz.
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=Hl-ei6bAbJs"]https://www.youtube.com/watch?v=Hl-ei6bAbJs[/ame]
İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.