photoshop yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hacker kadir

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
343
0
S.a arkadaşlar.. okullar arası bi afiş yarışmasına zorunlu olarak katıldım :) ama bi ampul kırmaya çalışıyorum yanlız ne kadar uğrassam da bi sonuca varamadım. acaba bunun bi video lu anlatımı varmı yada bana resimli olarak anlatabilirmisiniz.. sadece bi çekiç ile ampulün kırılma anı... bu el çiziminin photoshop olarak çizilmesi lazım yani...

Uploaded with ImageShack.us

325afk

Yeni üye
27 Eyl 2011
48
0
ilk önce fotografı programa at sonra üstünden çizimini yap daha sonra fotografıarkadan çıkar bu kadar basit
BİDE MİT ' E OLE HERKESİ ALMIOLAR HELE HELE OGRENCİLERİ BENCE O TİP ŞEYLER YAZMA HAKKINDA SORUŞTURMA AÇIKLMASI İÇİN BİR TIK YETER OLM DİKKATLİ OL

POLİS ASKER MİT HAKKINDA ŞAKA YAPILACAK OLAYLAR DEİLDİR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.