Ping Sorunum var Yardımcı olurmusunuz

Takeuchi

Yeni üye
1 Ocak 2012
33
0
Çanakkale
j288q.jpg

Merhaba Arkadaşlar bundan 3 ay öncesine kadar pingim çok düşüktü fakat ne olduysa yukarıda gördüğünüz gibi 140 150 arada 50 ye düşüyor ama yinede faydası olmuyor.
Ben Counter Strike 1.6 oynuyorum Fps sabit 100 fakat ms 60 50 daha önceden 20 25 arasıydı. Rahat rahat oyun oynayamıyorum defalarca Steam silip kurdum

Ping düzeltmek için aşağıdaki programları da denedim fakat faydasını görmedim.

Leatrix_Latency_Fix_3.00

CFosSpeed ​​8.02

TTnet Müşteri Hizmetleriyle akraba olucam yakında günde 4 5 defa arıyorum sisteminizde bir sorun yok gayet normal diyorlar.

118 20 « İNTERNET Danışma Hattından teamviewer ile bağlanıp Leatrix_Latency_Fix kurdular ama faydası olmadı

microsoft message queuing = MSMQ ayarlarını da yaptım yok.

PC Özellikleri

Windows sürümü : Windos 7 ultimate Sevispack 1

Sistem : AMD Phenım(tm) II X4 965 Processor 3.42GHz

Yüklü bellek (RAM) : 4.00 Gb Kinghton DDR3 (667 MHZ)
Sistem Türü : 32 bit

Ekran Kartı : ATI Readon HD 3600 Series 1 Gb

İnşallah detaylı bir şekilde anlatmışımdır yardımlarınızı bekliyorum

Ve bir sorum var Modemi Fabrika Ayarlarına döndürürsem düzelme gibi birşeyler olurmu?

Son düzenleme:

Takeuchi

Yeni üye
1 Ocak 2012
33
0
Çanakkale
sleeplex internet hızım 6.5 MGb larda oyundaki pingim 60 70
arkadaşımdaki internet hızı 1Mgb pingi en fazla 20

ayrıca bilgisayarı cs oynamak için topladım alt çalışanlarım sadece esetnod32 o kadar

qenco5

Uzman üye
9 Nis 2012
1,112
0
Arkaplanda çalışan programlardan kaynaklanıyor olabilir, çok sekme açman, program açıkken internette dolaşman veya bilgisayarına yüklü arkaplanda çalışan programlar. Bunlar ping sebebidir.

Takeuchi

Yeni üye
1 Ocak 2012
33
0
Çanakkale
oyuna girerken sadece Sxe injected steam.exe ve Esetnod 32 acık İnternet sayfalarını kapatıyorum girerken ve görev yöneticisinde arka plan çalışanlardaki programları bilmedigim içinde sonlandırmıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.