pisligin biri bi site yapmış ... yardm pls

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Spy_Cx5

Yeni üye
16 Tem 2009
7
0
sayın kardeşlerim pisligin birisi bi site yapmış hatta 1 degil bikaç site yapmış ama ben bunu biliyorm sadece sexpartnerm diye aslında sitede sadece bikaç resm var ama önemli olan bnm kuzenimin de resmi var orda arkadaşlar nolur yardm edin bana kendmden utandım yaa eli kolu baglı o resmin orda durması çok koyyo bana EDİT:MagicLeon // Site Adresi Vermek Yasaktır... adres bu kimin açtıgını ne sebeble açtıgını ögrenebilirmiyzz lütfen plss

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
valla ben bunu buldum ama hosting sahibimi yoksa site sahibimi bilemem

NOTICE: The expiration date displayed in this record is the date the
registrar's sponsorship of the domain name registration in the registry is
currently set to expire. This date does not necessarily reflect the expiration
date of the domain name registrant's agreement with the sponsoring
registrar. Users may consult the sponsoring registrar's Whois database to
view the registrar's reported date of expiration for this registration.

The Registry database contains ONLY .COM, .NET, .EDU domains and
Registrars.

Registrant:
Dora Telekomunikasyon
efe057158df9900e1f09d3d396bb5efc0380d1dd69b8bc46cbb40ede02b1f9e3
[Who Is Domain][[URL="http://www.ip-adress.com/ip_tracer/doratelekom.com.tr"]trace [url]https://tik.lat/rXU8C [Who Is Domain

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.