Point Blank Oyundan Atmayan Çalışan Hack

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Arkadaşlar bana point blank hack lazım acilinden hacksiz oyna demeyin zaten hacksiz oynuyorum ancak başka bi hesap için hack kullanmam lazım..Sitedeki tüm hackleri denedim hepsi fixlenmiş..Ayrıca bende olan 2 tane çalışan hack var ancak onlarda oyundan atıyor 5 dkk içinde..Elinde sağlam hack olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var..

Bu arada hackten dolayı oyundan atılma olayına çözümü olanlarında yardımı olur..

Her türlü hack işimi görebilir..Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

johnson212

Üye
17 Mar 2012
85
0
Arkadaşlar bana point blank hack lazım acilinden hacksiz oyna demeyin zaten hacksiz oynuyorum ancak başka bi hesap için hack kullanmam lazım..Sitedeki tüm hackleri denedim hepsi fixlenmiş..Ayrıca bende olan 2 tane çalışan hack var ancak onlarda oyundan atıyor 5 dkk içinde..Elinde sağlam hack olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var..

Bu arada hackten dolayı oyundan atılma olayına çözümü olanlarında yardımı olur..

Her türlü hack işimi görebilir..Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Kardesim burasi oyun hack forumumu? Biz burda hack falan yazmiyoruz vermiyoruz,
istiyosan

MPGH - MultiPlayer Game Hacking - Hacks, Cheats, Trainers, Games, Downloads, Combat Arms Hacks, CrossFire Hacks, Call of Duty Hacks, Battlefield Hacks, Blacklight Retribution Hacks, Vindictus Hacks, Battlefield 3 Hacks, Project Blackout Hacks, WarRoc
www.elitepvpers.org

bu iki siteye bak. Burda kimse hack yazmiyor. Hack konularinin hepsine ayni cevap veriliyor zaten. :diablo
http://www.mpgh.net

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Kardesim burasi oyun hack forumumu? Biz burda hack falan yazmiyoruz vermiyoruz,
istiyosan

MPGH - MultiPlayer Game Hacking - Hacks, Cheats, Trainers, Games, Downloads, Combat Arms Hacks, CrossFire Hacks, Call of Duty Hacks, Battlefield Hacks, Blacklight Retribution Hacks, Vindictus Hacks, Battlefield 3 Hacks, Project Blackout Hacks, WarRoc
www.elitepvpers.org

bu iki siteye bak. Burda kimse hack yazmiyor. Hack konularinin hepsine ayni cevap veriliyor zaten. :diablo

Hadii yaa ben bilmiyodumm THT oyun hack sitesi değildi dimi :(

Sen o yazıyı iyice bi oku..Forumumuzda zaten oyun hile bölümü var..Ordan gerekli dökümanı bulamadığım için genel yardım merkezine konu açtım.

Bu arada sana tavsiyem sen yardım merkezi ile alakalı kuralları bi oku bakalım..Ve sırf laf olsun diyede kimsenin konusuna yorum yazma...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.