Port açıyorum ama kapalı diyor resimli

vicevicen4505

Katılımcı Üye
26 Şub 2012
437
0
Hindistan
1yMlX5.png

gördüğünüz gibi yapıyorum ama kapalı diyor yardım eder mısınız

SiDen

Uzman üye
23 Mar 2015
1,048
0
istanbul
-tcp udp olarak ayrı ayrı ac
-guvenlik duvari yazan yere tikla kapat guvenlik duvarını
-virus programn esed ise engeller ya sil yada esed de 81 portuna izin ver ( izin verirsen aktif olmasi icin reset lmn lazim pc yi )
-baska virus programı varsa onlarda da port acma varsa netten arastr yada hepsini sil windows security essentials bunu kur
-192.168.0.15 bu ip yazmissin bu ip de sabitle pc ni (ip sabitleme)

vicevicen4505

Katılımcı Üye
26 Şub 2012
437
0
Hindistan
-tcp udp olarak ayrı ayrı ac
-guvenlik duvari yazan yere tikla kapat guvenlik duvarını
-virus programn esed ise engeller ya sil yada esed de 81 portuna izin ver ( izin verirsen aktif olmasi icin reset lmn lazim pc yi )
-baska virus programı varsa onlarda da port acma varsa netten arastr yada hepsini sil windows security essentials bunu kur
-192.168.0.15 bu ip yazmissin bu ip de sabitle pc ni (ip sabitleme)

hepsını yaptım ama olmuyor haftalardır yapamadım ya

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.