port acma yardim

CigiCigiOkyanus

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
294
0
Baku
Port Save de sorun var (YARDIM edene tesekkur)

Boyle Girdim Ama Save Olmuyor YARDIM Edin daha oncede baska portla denedigimde port sari renk olmustu Ondan baska port da denedigimde application adi darkcomet sari renk oldu simdi hic bir sey olmuyor Darkcometin kendi portunu yaziyom ama kaydet dedigimde hicbisey olmuyo sanki islevsiz buton

Son düzenleme:

CigiCigiOkyanus

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
294
0
Baku
AAdOPp.png

CigiCigiOkyanus

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
294
0
Baku
port acmayi kendimde iyi biliyom kac yildir yaptigim sey Resimli anlatim bolumunde 2000+ izlenmeli port acma konumda var benim sorunum save etme Yardim Etmeyip illa Mesaj Kasmak Icin Yazmak isteyenler Lutfen yazmasin

SiDen

Uzman üye
23 Mar 2015
1,048
0
istanbul
port acmak icin
1-ip sabitlemen gerek
2-win guvenlik duvarinda izin vermen gerek
3-modem firewall açacaksın
4-virus programindan porta izin vermen gerek
5-portu acicaksin son olarkta
portu acsan bile bunlrdan biri engelliyebilir genlde virus programi engeller izin versen bile

not: vodem lerde acilmaz port

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.