port acmama ramen rat calismadi

Sylx

Yeni üye
14 Ağu 2012
40
0
darkcomet rat kulaniorum aynen dedigibi port actim herseyi yaptim

2. pc den deniyim dedim ama baglanmadi lutfen yardim edin

simdiden saolun

solarisis

Üye
19 Eki 2013
247
0
spynet iyimi onu kulaniyimi ?
Daha iyileri de var ama ben alışamdım, spynet bana göre en iyisi hızlılık bakımından bozulmamam gibi felan. Yalnız sen gelii güzel netten indiriyorsun sanırım , ava giderken avlanma kardeşim. Sanal pc kur ordan çalış bu işleri. yada deepfreze kur usb varsa ratı oraya atarsın.

Bendeki spynet boyutuna bak indirdiklerinle eşleştir. sağ tıkla özellikler de.
2,03 MB (2.132.992 bayt)

Sylx

Yeni üye
14 Ağu 2012
40
0
Daha iyileri de var ama ben alışamdım, spynet bana göre en iyisi hızlılık bakımından bozulmamam gibi felan. Yalnız sen gelii güzel netten indiriyorsun sanırım , ava giderken avlanma kardeşim. Sanal pc kur ordan çalış bu işleri. yada deepfreze kur usb varsa ratı oraya atarsın.

Bendeki spynet boyutuna bak indirdiklerinle eşleştir. sağ tıkla özellikler de.
2,03 MB (2.132.992 bayt)

sanal pc link varmi acaba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.