Port Açtım Acaba Çalışıyor mu, Bi Sorunu var mı diyenler ... >>Simple Port Tester <<

Soilw0rk

Katılımcı Üye
29 Nis 2012
810
0
Merhaba arkadaşlar forumda bu tarz konuların ve soruların çok arttığını fark ettim.Bu konu ile kafanızda soru işareti kalmayacağını düşünüyorum.Hadi başlayalım...​

Öncelikle burdan programımızı indirelim

Virüs totalimizide koyalım

Eğer yükleme işlemi başlamadıysa işaretli yerden indirebilsiniz.

Programı kurmak gayet basit arkadaşlar kurduktan sonra programımızı açalım ve devam edelim.

Ben "81" portunu açmıştım, siz açtığınız portu yazın devam edelim.

Butona bastık eklediğimiz portlar sorgulanıyor...

"Succes" yazısını gördüklerimizde herşey yolunda demektir.Eğer RAT kullanmak için port açıyorsanız ve TCP yada UDP protokollerinden herhangi biri hata vermesi durumunda başka port almanızı tavsiye ederim.

footer.png

Anlatım ve resimler bana aittir.Kullanımı o kadar zor bir program değil ancak yeni arkadaşlar için elimden geldiğince görsellerle desteklemeye çalıştım.İyi forumlar...

.

Son düzenleme:

Soilw0rk

Katılımcı Üye
29 Nis 2012
810
0
Program otomatik portmu açıyor
Yoksa sadece açık olup olmadığınımı test ediyor ?

Modeminden veya başka bir yerden açtığın portu test ediyor.Yani açtığın portu dinleyebiliyor musun veya paket alış-verişi yapabiliyor musun bunu gösteriyor.

Mordekayz

Katılımcı Üye
21 Tem 2015
352
0
Çok yararlı bilgi ama bende olmadı araştırmalarım sonucu bazen açılmama nedeni modemden oluyor yani benim modem sorunlu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.