port sorunu yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

türkajan

Üye
28 May 2010
161
1
arkadaşlar biz modemi 5 kişi kullanıyoruz bilgisayarımda deepfreze var kaldırıp port açıyorum tekrar kuruyorum kaldırdığımda mesala ip adresim:192.168.1.3 iken kurduğumda son sayı 4-5 gibi bir iki sayı artıyor bundan dolayı port kapalı görünüyor ne yapabilirim no-ip kullanıyorum güvenlik duvarı ve a.v. kapalı :confused:

delima

Üye
23 Eki 2009
196
0
kardesım ben port acmayı bılıyorum galıba forumda arastımadıysan bır arastır konu acıldı gıbı dıye hatırlıyorum

türkajan

Üye
28 May 2010
161
1
arkadaşım port açabiliyorum ama bilgisayarı kapatıp açtığımda bilgisayar ip:192.168.1.3 iken çalıştır+cmd+ipconfig /all yaptığımda ip:192.168.1.4 veya 5-6 gibi oluyor modemi 5 kişi kullanıyoruz ondan kaynalanan bi sorun olabilir mi?

türkajan

Üye
28 May 2010
161
1
ben deepfreze i bilgisayarın ip nosunu tekrar değiştirmek için kaldırıyorum bilgisayar her açılıp kapandığında başka bir ip no alıyor

TRNooNTR

Kıdemli Üye
10 Kas 2008
2,519
0
drwxr-xr-x
Sanırım dierleri Wirelessden bağlanıyor sende wirelessen eğer ilk sen girdim diyelim ip 01 olsun.Çıktın senden sonra biri girmiş ozman o 01 olur sen 02 :D anladın umarım.

türkajan

Üye
28 May 2010
161
1
Sanırım dierleri Wirelessden bağlanıyor sende wirelessen eğer ilk sen girdim diyelim ip 01 olsun.Çıktın senden sonra biri girmiş ozman o 01 olur sen 02 :D anladın umarım.

hayır sadece 1 kişi wireless kullanıyor ben kablo çektirdim yani kablolu bağlanıyorum aynen dediğin gibi oluyor bunu sabitlemenin bir yolu yok mu :confused: teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.