Portu falan açtım ama rat'ı yapamadım yardım

CaroDamon

Yeni üye
23 Haz 2013
28
0
TeamWiever AÇABİLİRİM. Ratı ayarladım falan (hakops) kurdum serveri no-ip falan yaptım. kendi pcmde denedim baglantı geldi herşey stabil çalısıyor. ancak masaüstü pc'imde deniyim dedim serveri açtım hatayı verdi anca laptopa baglantı gelmedi. Bikaç kez denedim baglantı gelmiyor.

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
hocam hepsi olması gerektiği gibi ama olmuyor işte

Daha farklı bır ratta dene onda gelcekmı gelmeyecekmı ona bır bak bazı ratlarda tek bır porta ızın verılıyor boyle ratlar mevcut ornegın acık olan portla baglantı gelmıyor ama ratın kendı portunu actıgımızda baglantı gelıyor kı coderı tek ona ızın vermıs o yuzden hakops ratada boyle bır dırum soz konusu olabılır spynet yada drkcomet dene bırde actıgın portla server yap test et gelırse demekkı dedıgım gıbıdır durum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.