Pro.Rat Yardımmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

djkorkusuz

Katılımcı Üye
22 Şub 2011
300
0
DüZCe
arkadaşlar bugün pro rat die bşey duydum virüs programları yakalayamıyormuş doğrumu ??

bu programı nerden bulabilirm...

aquates

Katılımcı Üye
23 Kas 2010
270
0
Pro ratı kullanmayın, forumlarda birsürü ud keylogger var onları kullanabilirsiniz, prorat ve turkojenlere guvenmeyın benden size tavsiye...

utkugncfb

Uzman üye
6 Kas 2009
1,236
0
Fenerbahçe SK
sen hangi trojanın virüssüz olduğunu gördün yaw ? serverin içine kendin virüs yaratıyorsun zaten gökyüzünden düşmüyorya o virüs tabi trojanda virüs olacak. ama o keylogger felan değil normalde programların orjinalinde olan virüsler pclere pek zarar vermez şifrelerin felan gitmez kimseye ama indirip içine keylogger felan koyan olur o sana atar trojanı ozaman keylogger yersin trojani kendi sitesinden indirirsin hiçbirşey olmaz.

aquates

Katılımcı Üye
23 Kas 2010
270
0
sen hangi trojanın virüssüz olduğunu gördün yaw ? serverin içine kendin virüs yaratıyorsun zaten gökyüzünden düşmüyorya o virüs tabi trojanda virüs olacak. ama o keylogger felan değil normalde programların orjinalinde olan virüsler pclere pek zarar vermez şifrelerin felan gitmez kimseye ama indirip içine keylogger felan koyan olur o sana atar trojanı ozaman keylogger yersin trojani kendi sitesinden indirirsin hiçbirşey olmaz.

O zaman sen devam et kullanmaya, bu işle sandığından fazla haşır neşirim, merak etme dediklerinin hepsini biliyorum :)
Ben sadece uyardım. Neyse uzatmaya gerek yok isteyen kullanır

rifa

Katılımcı Üye
11 Ağu 2010
675
0
Adana/Berlin
Hiç bi Rat Fud değildir ve Antilere yakalanır kendiniz bi Crypterle fudlamanız gerekir !
Bence bosuna Pro Ratla zaman kaybetmeyin adamakıllı bi RAT kullanın , örneğin Spynet veya Darkcomet gibi. Madem diyorsanız millet içine Server gömmiyor uğrasmayın direk kendi sitesinden indirin.
En sağlam Rat darkomet download kısmından indirebilirsiniz
buyrun : DarkComet-RAT [Official Website]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.