Problem var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anadolukaplani

Yeni üye
6 Haz 2009
38
0
bilgisayarımın masaüstüne arka plan olarak resim atamıyorum resme gelip sağ tıkladığımda masaüstü arka plan yazısı yok neden olabilir windows 7 kullanıyorum sıkıntısı ne bu bilgisayarın anlamadım yardımcı olur mususnuz

M

mugair

Ziyaretçi
trojen var kardeşim bilgisayarında saglam bir anti virüs ile tarat ve malwere içinde pc tools ile tarat problem ortaya cıkacaktır temizle devam et

R ` qN

Uzman üye
3 Eyl 2010
1,937
0
Bursa
kardeş şimdi mesela eğer istediğim fotoyu google da bulup deiştirmeye kalkarsan win7 de olmuoyr öyle sen resme sağ tıkla farkı kaydetten bilgisayarına kaydet sonra pblgisayarında resmi açarak masa üstü arka planı olarak belirle yazısı çıkıcaktır.

v3nomtR

Kıdemli Üye
23 Şub 2010
2,688
0
İstanbul
trojan mı ? :)
Resme sağ tıklayıp birlikte aç deyin.Görüntülemek için windows'un kendi görntüleme aracını kullanın ve bu tür programları kullanmak için herzaman seçili programı kullan kutucuğunu işaretleyip tamam deyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.