profesyone fotoğraf makinesi

09omur09

Üye
11 Eyl 2012
170
0
aydın
nikon 3100 marka fotoğraf makinesi almak istiyorum bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi artıları eksileri nelerdir yada başka bi makine önerebilir misiniz

gencstyle

Üye
4 Eki 2010
123
0
Kardeşim Tamam Alırsın Ona Hiç Bişey Diyemem Ama Profosyonelmisin ?
Aynı Özellikler ile Yarı-Prof. Var. Ve Fiyat olarakda Uygun. ?
Ha İllede Ben Profla Devam Edeceksende. Canon D90 - Nikon 5D Saşmam.

tbag123

Katılımcı Üye
13 Eyl 2009
423
0
İzmir
Kardeş ben gazeteciyim aklına gelebilcek bütün iyi makinaları kullandım hemen hemen senin için sadece şunu diyebilirim CANON. Canondan şaşma nikon artık canonun yanında pasif kalıyor. Eos serisine bak canonun memnun kalacaksın...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.