profesyonel hackerlar lütfen okuyun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asikralxx

Yeni üye
17 Ocak 2009
16
0
öncelikle merhaba herkese....
sizden bir isteğim olacak.belki biraz ilginç gelebilir.ama siz bi düşünün genede teklifimi...

ben bu hackerlık işine kafayı koydum..bana bunu öğretebilecek varmı aranızda...eğer varsa lütfen pm yoluyla msn sini göndersin..biran önce üstadlarımdam birşeyler kapıp şu lanet olası pkk sitelerine saldırmak istiyorum...siteden falan öğrenilmio...2 aydır bu sitede takılıyorum ama hiç bir faliyetim yok..size yalvarıyorum...forumlarda doğruları konuşup banlanmaktan bıktım..adminlerin havasından bıktım...ben bu cocugu baştan yaratırım diyen varsa diyen varsa lütfen msn adresini göndersin...şimdiden teşekkürler..

korayankara

Katılımcı Üye
1 Ocak 2009
312
0
ankara
boş yere bekleme. kimse sana gel öğretiyim demez. konuları takip ederek öğrenebilirsin. yani yap boz yöntemiyle..

mali311

Katılımcı Üye
26 Ara 2008
740
0
Hack Emek İster Konuları Dikkatli Oku Mantığını Kavra Gerisi Kolay Zaten

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
30
(nowhere) in
Arkadasım bu sıtede sadece sen yoksun. Senın dedıgın mantıkla kımse calısmaz yenı baslıyanların hepsı bana ögretın der admınler hangı bırıyle ugrassın

StyLeTurk

Katılımcı Üye
16 Ocak 2009
865
0
CaLış, İste, AzimLi ve SaßırLı oL ZamanLa Herşey oLur Kardeşim Kolay GeLsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.