Program Hk.

salo6969

Yeni üye
28 Nis 2013
25
0
Bursa
Merhaba arkadaşlar. Ben bir otomatik tıklama programı arıyorum ama bulduğum hiçbir program işime yaramadı malesef.

Ben arka planda açık olan bir penceredeki bir bölgeye otomatik olarak tıklayan bir program arıyorum.

Örneğin o program arka plandaki pencereye tıklarken bende oyun oynayabileyim yada internette gezinebileyim istiyorum. Böyle bir program var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
İş yerindeyim şu an ,, ben onu en son kullanalı 4 sene oldu hala var mıdır bilmem :D

Ama söz akşam bakarım senin için ,,

İndirip denerim sonra resimli anlatım yaparım

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
He la ben seni unuttum kardaş la kusura bakma :)

Autoit ile yapabilirsin ,, evdeki notebookumdan yaparım bu gece inşallah erken çıkarsam işten ama söz vermeyeyim sen aramaya devam et ,,

Birine daha söz vermiştim mahçup oldum yapamamıştım sana da aynısı olmasın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.