program istek?

haki27

Yeni üye
8 Eki 2007
22
0
Arkadaşlar ingilizce web sitelerini anında türkçeye çeviren bir program olduğunu duydum.birkaç program denedim ama işe yaramıyor.gerçekte işe yarayan varsa yardım bekliyorum...

mertcan9414

Katılımcı Üye
24 Tem 2007
929
42
115
Seni İzliyor ...
Tunka Web Çewiri : Web Çewiri internet üzerinden ingilizce web sitelerinin Türkçe'ye çevrimi için k
Tanıtım: Web Çewiri internet üzerinden ingilizce web sitelerinin Türkçe'ye çevrimi için kullanılmak üzere geliştirilmiş bir uygulama. Uzun zamandır kullanıyorum ve oldukça başarılı, kelime bazında çeviri yapan program bazen anlamsız cümleler kuruyor olsa da ingilizce bilmeyen arkadaşların büyük yardımcısı olacaktır

Alternatif indirme linki

https://tik.lat/fJfv0

İndir

Editörün Notu
İnternetteki web sayfalarını İngilizceden türkçeye çeviren harika bir program.
Dosya Boyutu: 4,96 MB
Dil: Türkçe
Lisans: Tam Oldu
“Tunka Çewir” cümle, metin ve web tarayıcısı düzeylerinde hizmet veren bir İngilizce-Türkçe çeviri programıdır. Program dilbilimsel temelli olup özel bir feature structure, 200.000`e yakın kayıttan oluşan bir lexicon, amaç ve kaynak dillerin dilbilgisi kurallarını temsil eden kurallar seti ve cümle analizi yapan bir parser bölümünden oluşur.

Çeviri işlemine cümle dilbilgisi yapısını inceleyerek başlayan program otomatik ve etkileşimli çeviri ile en doğru çözümü bulmayı amaçlayan bir yapıya sahiptir. Çeviri aşamasındaki etkileşim süreci sonucunda amaç dile çevrilen cümleler en geniş anlamdan en özel anlamına kadar sıralanarak kullanıcıya sunulur. Böylece oluşan çevirinin metin bütünlüğü sağlanmaktadır.

Programın Web Tarayıcı Çeviri bölümü ise Internet Explorer`in tüm özelliklerine sahip olup İngilizce Web sayfalarının Türkçe`ye sayfa yapısı bozulmaksızın çevrilmesini gerçekleştirir.

Programın bir diğer özelliği İngilizce sesletim örneği sunmak amacıyla hazırlanmış metin okuyucudur.

WinRaR Şifresi: "indiir.gen.tr "

bi rep esirgemezsin umarım..

xxxuan

Yeni üye
22 Ara 2006
6
0
arkadaşlar ben kısa filmlerle ilgileniyorum bana bi proğram lazım aynı kareden çektiğim videoları birleştirmek istiyorum örnek olarak şu videoya bakabilirsiniz
https://tik.lat/HnFnA bunu yapacak proğramı bilen varsa link yazabilirmi şimdiden teşekkürler

qhost

Yeni üye
22 Kas 2007
20
0
Ark. Sn. ßası ıp deqstRn proq. arıorm bulabılrsenız sevınırım sımdıden tskkr

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.