Program Lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rrfatih66

Üye
28 Ocak 2012
155
0
28
İstanbul/Pendik
Konu kılıt çözüldü

Bir önceki konuda hıc kımse anlamadı kilit attı admin suydu konu Hackerlığa baslayacam

Bakın Bana Program lazım Kod deil :D

Son düzenleme:

EcLipsee

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,358
0
30
Bir önceki konuda hıc kımse anlamadı kilit attı admin suydu konu Hackerlığa baslayacam

Bakın Bana Program lazım Kod deil :D

Demişsin,Hackerlığa Başlıyacaksan Havijden Başla İşte Kardeşim Sen Anlatamıyorsun..

Yok Program Yazmak İstiyorum Deseydin Visual Basic veya C++ Derdim Yani Aradığın Program Hangi Kategoriden Olmalı ? Bu Web Hack de Olur Pc Hack'de Biz Nerden Bilelim Ona Göre Söyle...

EcLipsee

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,358
0
30

Eğer Web Hack'e Yeni Başlıyorsan Havij Olacak Zaten Onun Dışında Program Yok Yani Ddos Yapmak İin Falan Program Var Ama Onları Grup Halinde 5-6 Bilgisayarda Çalıştırmalısın Öyle Site Çökertirsin,

Site Hacklemek İçin Havij İmzamdaki Konulara Bak Havij Detaylı Anlatımı Vardır Turk Hack Team Arama Bölümünede Havij 1.15 Cracked Yaz Ordan Havij İndİr Sana Yeter Sonra Zaten Manual Sql İnjection'a Falan Başlarsın... ;)

rrfatih66

Üye
28 Ocak 2012
155
0
28
İstanbul/Pendik

eğer web hack'e yeni başlıyorsan havij olacak zaten onun dışında program yok yani ddos yapmak iin falan program var ama onları grup halinde 5-6 bilgisayarda çalıştırmalısın öyle site çökertirsin,

site hacklemek için havij imzamdaki konulara bak havij detaylı anlatımı vardır turk hack team arama bölümünede havij 1.15 cracked yaz ordan havij indir sana yeter sonra zaten manual sql injection'a falan başlarsın... ;)

saol bide bişey sorcam YENİ website kurcamda nasıl :s awarspace kurdum kapatmıs serefsizler

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir
Öncelikle Konu Başlığınız Kurallara Aykırı ;

Konu Başlığı Konuyu Açıklaması Gerekir !

İstediğiniz Bölüm , İlgi Alanı İle İlgili Katogoriler Forumumuzda Mevcut Ordan Araştırarak Bulabilirsiniz Ayrıca SBunun Sabit Bir Programı Yoktur , İşinize Göre Program Değişir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.