program yazma.

24 Nis 2014
191
0
S.A. sevgili üstlerim ve altlarım ;

Ben program yazmak istiyorum.Daha önce vb.6 da televizyon kanalları yapmıştım ama şimdi daha üst düzey program yapmak istiyorum önereceğiniz pogram dilleri var mı?
Eğer programı önerip indirme linkinide atarsanız çok iyi olur.

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Üst düzey: C#, C++, ve en önemlisi Java
Orta Düzey: Delphi, Ruby (Benim pek bilmediğim diller bunlar)
Düşük düzey: VB.net, Visual Basic 6.

Dark-Man

Kıdemli Üye
5 Ocak 2013
4,432
9
I Don't Know
Vb6 Fazla Kötüleme Ama Tabiki C# , Vb.Net Türü Yazılım Programları Kütüphane, Grafik Gibi Zengin Yönleri Var.Ama Unutma Güzel Yazılım Yapmak İstiyorsan Hayal Gücüne İhtiyacın Var.Hayal Gücün Olursa Vb6 İle Diğer Diller Arasında Güncellik Farkı Olur.

'Black-Studio

Kıdemli Üye
22 Haz 2013
2,753
0
Ben Azda Olsa Delphi 7 Biliyorum Programlarla Pek Aram Yok Ama Hertürlü Online Oyunda " Delhpi 7 " İle Hile Yapılıyor Dostum Mesele Point Blank TR Vs. Bilgin Olsun Yeter Jump Hack Hızlı Silah Vb Şeyler Yapabilirsin Ama Normal Program Diyorsun Delphi 7 Bölümüne Gir Bak Fazla Anlamıyorum Program İşinden Ama Hile İşinden Baya Anlıyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.