Programıma MySql BağlanıtıSı Yapma İstiyorum (YARDIM)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kalk07

Üye
6 Tem 2010
134
0
antalya

Ben Programıma Üyelik Sistemi Kurmak Mysql Bağlantılı oLcak...
Yardım Ederseniz Sevinirim...
Videolu Resimli Nası Olursa İşte
Dün Bi tane Programda Görmüştüm
(Sourceydi) Ama Kaybettim. :(
Yardımlarınızı Bekliyorum..

hamush

Katılımcı Üye
26 Haz 2012
635
1
Hocam Allah rızası için azıcık daha açıklama.. Program dili ne? Web applikasyonu mu, normal program mı?
Tahminimce .NET olabilir, ne de olsa onlarda MySQL yapmak tamamen hazır değil.
1. Bilgisayarına MySQL connector kur.. MySQL sitesinden rahatça indirirsin.
2. Projene connector'ün 'bin' klasörlerinden birinde MySql.Data.dll olacak (yerini ezber değilim windows+F ile aratıver)
3. Artık System.Data.SqlClient namespace'i ile neredeyse bire bir aynı çalışan MySql.Data namespace'ini kullanabilirsin. Komutlar *bire bir* aynı..

Not: MARS yok, yani aynı anda tek bir sonuç kümen açık olabilir. Birden fazla sonucu aktif olarak görüntülemek/kullanmak istersen birden fazla bağlantın olacak zorunlu.

Çok yapamazsan bende hazır yapan bir class var.. Hemi de MARS sınırlamasının da etrafından dolaşıyor. MSG at sana dll yapıp göndereyim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.