programıma reklam alıcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Drmsali

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
607
1
AnkarA
arkadaşlar ben bir program yapıcam içinde herşey olucak yani insanların arayıpta bulamayacağı siteler.sing yaptırmaktan tutun twitter follower arttırma , premium link generator , en iyi film izleme siteleri , oyun - program - film indirme siteleri ( bunu kendim yapabilirim yani site yerine programın içine koyabilirim.)bu ve bunun gibi şeyleri içinde barındıran bir program yapmayı düşünüyorum.gelişmiş grafikli bir program olucak.program aşşağı yukarı 3 gün felan sürer yani en az.programıma reklam alıcam reklamlar programa girişte görünecek.(reklamlara tıklamadan giriş yapılmıycak.) bide içerikte bazı yerlerde ama 1 reklam 3-4 yerde görünecek.reklamların boyutu 400x100 boyutunda olacak.fiyatı ise sadece10 tl.10 tl karşılığında reklamınız 1 ay programımızda yer alıcak.bu benim daha ilk büyük projem olduğu için 10 tl daha büyük projeler yapınca fiyatı yükseltmeyi düşünüyorum.ilginenler ö.m atarsa sevinirim :) .bunu okuyan arkadaşlarımada teşekkür ediyorum :)

Edit:Bunlara Ek Butona tıklayınca açılan reklam'da ekleyebilirim.

Son düzenleme:

H-1-N-1-

Uzman üye
25 Tem 2010
1,950
0
İstanbul
Yardım Merkezinin amacını bir konu hakkında bilginin yetersiz kalıp yardım istemekdir.Burda ki amacın yardım merkezine uymuyor

Konu İhbar //

Lütfen böyle konuları yardım merkezine açmayın.

İyi Forumlar

revence22

Yeni üye
16 Ağu 2012
12
0
Garip böyle bir program hiç aklıma gelmez ne biliyim canım oyun indirmek isterse kat.ph girerim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.