Programın içine websitesi enjekte etmek?

cambazoglu

Yeni üye
29 Eki 2007
29
0
Merhaba ben internetten indirilip kurulabilen bir programın içine websitemi koyduracagım.Programı yükleyen kişinin bütün tarayıcılarında anasayfa benim sitem olsun istiyorum....Kaldırmak isteyince de kaldıramasın istiyorumm..Bunu nasıl yaparım yapabilen olursa mesaj atabilir mi?

cambazoglu

Yeni üye
29 Eki 2007
29
0
pek bilmiyorum ama. vb.net ve c#ta web browser aracı var. ayarlardan url belirlersin. boyutunu görünmez yaparsın

Arkadaş malware yapmak istiyo galiba :yaho1

Malware olması lazım. Kullanıcılar programa tıklayarak ve kurulum yapacak. Yada ilk tıklamasında otomatik kurulacak ve bütün browserlara anasayfa benim site olacak. Her browser açıldığında site otomatik açılacak. Bu nasıl yapılır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.