Programlama Dili yardım

BySerious

Üye
27 Tem 2013
81
0
Arkadaşlar kısa bir süre önce farkettim ki pc başında oldukça fazla vakit geçiriyorum fakat bu vakti hiçbirşey yapmadan , bana hiçbirşey katmadan sap gibi boş boş oyunlar , facebook , twitter gibi yerlerde geçirdiğimi fark ettim. Bu sebeple programlama dili (olursa dilleri) öğrenmeye başlamak istiyorum matematiğim , pratik zekam , hafızam oldukça iyi ingilizce grammer olarak tam olmasada anlıyorum. Web ya da masaüstü farketmez bana tecrübeli kişiler tavsiye/sebebi/avantajları şeklinde yazarlarsa çok yardımcı olacaklar. Umarım bende kendim yolumu bulurum .

Bourreau

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
853
0
Ankara
Eger Programlamaya Başlıcaksan VB.NET İle Başla Zaten Bu Dilde Pratik Yapa Yapa C# Gibi Dilleri Çözersin. Programlama Yaparkan Yazdıgın Kod Kadar Grafiginde İyi Olsun Yani(BüYÜK Büyük Butonlar Uyumsuz Arkaplanlar Vs vs...) Zaten Bu Dilleri Bilirsen Kodlama Algoritmasını Anlamış Olursun

An0x

Üye
25 Haz 2016
140
0
Dostum kendini geliştirmek istiyorsan, nereden başladığın önemli değil. Önemli olan hırs ve öğrenmek. Şöyle bir örnekleme yapayım, Hiçbir bebek doğduğunda yürüyemez veya koşamaz değil mi ? İlk önce en temelden yani emeklemeye başlar. Geliştikçe ayakları üstünde durmayı öğrenir... Gerisi konu dışına çıkıyor. Anlatmak istediğim, en temelden başlayarak üst düzeylere çıkmak. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.