Programlama

The Stealth

Yeni üye
24 May 2013
39
0
Merhabalar;

Programlama işine bayağı bir meraklıyım sınavlarımın bitmesini bekliyordum bitince programlama derslerine başlayacaktım başlamadan önce bir şey danışacaktım.

Ben belli bir sıra takip ederek tüm dilleri yani çoğunu öğrenmek istiyorum...

Bana her dil için en iyi derleyicileri yazarmısınız?

ÖRNEK

C++ / Dev-C++

Gibi.

Son düzenleme:

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
her dilin kendine has derleyicisi mevcuttur ama sana tavisyem Visual Studio 2010 Ultimate veya 2008 2012 de olabilir sürümlerinden birini kullanman ve bu programdaki dilleri öğrenmen C# şuanda çok popüler bir dil C# öğrenirsen yanında VB.NET de öğrenirsin zaten benzer diller zamanla kendini geliştirirsin. C++ da mevcut visual studio içerisinde istersen o dildende başlayabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.