Programsiz ip ÖĞrenmek (tayer adli Üyenİn dİkkatİne)

frt002

Kıdemli Üye
3 Eki 2009
2,470
0
turkhackteam
Arkadaşlar 2 gün önce bu arkadaş böyle bir konu paylaştı ama biraz yarım yamalaktı ben toparladım olayı sizlerle paylaşıyorum:
msnde konuşurken konuştuğunuz vatandaşın penceresini simge durumuna küçültün.
Size bir şey yazdığı zaman penceresi turuncu ışıkla yanıp sönüyor ya
hiç pencereye dokunmadan sırasıyla
başlat => çalıştır => cmd
yazıtorsun ve dos penceresi açılıyor.
o dos satırına netstat yazın.
bu komutu yazınca birkaç tane numara çıkacak.numaralardan yanında established yazan karşı tarafın ip numarasıdır.bu numara genelde en altta olur ve(yani iki nokta işaretinden sonrası yazılmaz.yalnız bu işlemi yaparken bir başkasıyla chat yapmayın yoksa established yazısını rüyanızda görürsünüz.
eğer bu işlemi yapamassanız karşıya herhangi bir dosya yollayın ve karşı taraf bu dosyayı indirirken aynı işlemi yapın...

yasaronur

Yeni üye
14 Haz 2010
45
0
anGara
Ya Orda Bayağı Senin Dediğinden Var estab felan bişiydi :D hemde netstat -n yazmıcakmıyız ya :D bide IP numarasını aldım diyelim nasıl gircem pc sine :D

Son düzenleme:

McHell

Yeni üye
17 Haz 2010
16
0

Ya Orda Bayağı Senin Dediğinden Var estab felan bişiydi :D hemde netstat -n yazmıcakmıyız ya :D bide IP numarasını aldım diyelim nasıl gircem pc sine :D

Doğru, birsürü established yazan ip var bunlardan ilk rakamı iki basamaklı olan kurbanın ipsidir..
Evet netstat -n yazıyoruz :D

Kubanın pcsine girmek istiyorsan araştır elbet bir program bulursun :diablo

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.