Proje Ödevi Hakında Yardım !

Alpha_01

Yeni üye
15 Şub 2022
31
3
Merhaba iyi forumlar arkadaşlar benim bir proje ödevim var ve yardıma ihtiyacım var soru şu;

Yeni doğmuş çocuğa ne gibi tavsiyeler verirdiniz

Bu sorunun cevabını yazarmısınız lütfen.

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47
Yeni Doğmuş bir çocuğa tavsiye verilmez ilk 3 ay dan sonra çocuk etrafında gördüğü hareketleri benimser burda aranan cevap tavsiye değil nasıl davranılmalı diye olmalı

Helmsys

Ar-Ge Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,493
1,654
Merhaba iyi forumlar arkadaşlar benim bir proje ödevim var ve yardıma ihtiyacım var soru şu;

Ana rahminden direk alınırcasına ne söylerdiniz gibi saçma bir proje değildir diye düşünüyorum. Böyle değilse eğer, şöyle bir cümle kurup gerisini senin getirmen gerekiyor:

"
Hayatın tecrübelerden ibaret olduğu, ne yediğinden tut ne giydiğine kadar seni eleştirenlerle dolu olan şu memlekette kendine değer katacak her türlü tecrübeyi yaşaması gerektiğini ve yapılan hataların yanlış olmadığını aksine doğruyu bulmaya çalışırken tosladığı duvarlar olduğunu ona öğretirdim."

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,136
833
Yani çocuk Türkiye,Hindistan,Rusya gibi bir ülkede doğdu ise anne rahmine geri dön derdim kesin ama bence sen soruyu yanlış sordun bize :) küçük bir çocuğa tavsiye verseydim şunu derdim herhalde.
ne olursa olsun kitap oku,tatlı dilli ol, kimseye güvenme.

prester

Üye
11 Eyl 2021
216
44
23

Doktorların Türkçe konuşuyosa çıktığı yere geri girmesi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.