Prorat Crypter Lazımmm...!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmineMM1

Üye
15 Ara 2010
57
0
Arkadaşlar Acilen Bir Prorat 'Serverinin Crypteri' Lazım Elinde Olan Varsa Buraya Temin Edebilirmi ?

Trojenler Cok cabuk yakalanıyor o yüzden Lazım gizlicem virüs programları bulamasın diye...

Şimdiden Teşşekür Ederim..

EmineMM1

Üye
15 Ara 2010
57
0
Senin yardımını gördük furkan1358 yardım ediyodun hani ? Team viewer yükledim bağlandın trojen attın açtın sonra onu ? Allahtan pc de Deep Freze vardı .. Bişe Olmadı Ama Sen Bu forumda Kendini Kötüledin.

Sana Söyliyim Seni Bu forumdan Banlatmak iÇin herşeyi yapıcamm...!

frt002

Kıdemli Üye
3 Eki 2009
2,470
0
turkhackteam
Senin yardımını gördük furkan1358 yardım ediyodun hani ? Team viewer yükledim bağlandın trojen attın açtın sonra onu ? Allahtan pc de Deep Freze vardı .. Bişe Olmadı Ama Sen Bu forumda Kendini Kötüledin.

Sana Söyliyim Seni Bu forumdan Banlatmak iÇin herşeyi yapıcamm...!

haklı olduğunuza inanıyorum böyle şeyleri fazla kafanıza takmayın lamerden çok ne var sanalda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.