Prototype (126 mb) tek link indir

Justice4ewer

Adanmış Üye
9 Ara 2010
6,346
0
Ankara
New York un cilgin caddelerinde adindan henuz yeni duyulmus bir virusten bahsedilmektedir. Prototype adindaki insana devasa ozellikler kazandiran bu virus, Alex adindaki bir gencin laboratuar ortaminda vucuduna gecis yaparak, kisa bir hafiza kaybi yasatir. Bu virus nedeniyle hafizasini kaybeden Alex ise, sehri karis karis ederek hafizasini aramaktadir Daha oncede bahsettigim gibi insana devasa ozellikler kazandiran bu virus, Alex in bir olum makinesine donusmesine sebebiyet verir. Alex kural tanimaz, vicdansiz adete bir kurt adama donusur ve her gecen gun vucudunu daha da kontrole alan bu virus sayesinde sehri icerisinde, orumcek adami aratmayacak etkiler yapar. Hizliligi, cevikligi ve mukemmel dovus teknikleri ile polislerin bir numarali hedefi haline gelir. Ancak sonsuz gucu sayesinde arabalari hatta helikopterleri durdurabilecek.

Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe

Son düzenleme:

RobinLee

Üye
19 Şub 2012
56
0
Flood İçin Özr Dilerim Ama Ben Yükledim Oyunu Açınca 2 3 Tane Dll Eksikti Yükledim Sonunda Binkw32.dll İstedi Onuda Attıktan Sonra Şu Hatayı Verdi:
_BinkGetFrameBufferlnfo@8 yordam giriş noktası, binkw32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı. Dedi Nedenini Biliyormusun?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.