Ptp.Skiller Botlu Minimum Ödeme Talebi 1 Dolar !

qwer1881

Yeni üye
14 Eki 2014
45
0
DARKCOMET

Merhaba arkadaşlar bu konu türk forumlarında ilktir. Ptp sitesi görüldüğü gibi göze hitap eden kolay ödeme yapan güvenilir ve iyi kazanç getiren bir site. 1 dolar biriince paranızı taleb ediyorsunuz. Gerisini resimlerle anlatacağım :)

Bot İndirme Linki
Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

Ptp Sitesi Kayıt Linki
Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

Not Puanlarınızı Paraya Çevirmek İçin Site menüsünde bulunan converte tıklayarak önünüze gelen kutucuğa 25 yazarak yada 625 yazarak puanları paraya çeviriyoruz. İyi kullanımlar dilerim. Olay bukadar. Jingling botu ve kayıt olma link indirme adresi olarak verilmiştir. Kayıt olan herkese teşekkürler.

Arkadaşlar konu alıntıdır paylaşmak istedim. Bende kullanıyorum sistem güzel.

Respawn Csx

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
350
0
127.0.0.1
ben 3000'e yakın kesin hit gönderdiğim halde 2 tane okumuştu bende bırakmıştım siz kendiniz denediniz mi yoksa sadece ref mi kasıyosunuz

qwer1881

Yeni üye
14 Eki 2014
45
0
DARKCOMET
Hitleapla kasarsan okumaz. Lolio idi sanırım birde jinglingle yapıcaksın. Fakat haklısın ücretleri son zamanlarda bayağı kısmışlar.İlk basta iyiydi.

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,385
0
Trabzon
Kardeşim denemeye değmez bot kabul ediyor fakat botların iplerini alıp banlıyor ve çoğu bot geçersiz sayılıyor..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.