Ptt'de kalan Aliexpress ürünüm

burak1701

Katılımcı Üye
21 May 2014
276
0
Adana
7rünümü bazı sebeplerden dolayı gidip şubeden alamıyorum 01.04.2016 tarihinden beri bu ürün geri ne zaman geldiği yere gönderilir bir bilgisi olan varmı ve ürün geri gönderildiği zaman bu bilgi PTT sitesinde yazarmı ona göre dispute açacağım o yazı olmadan parayı geri alamayacagim az bi miktarda değil benim için hatırı sayılır bir para daha önceden tecrübesi olanlar yardım ederse sevinirim bu arada ürün istanbul\erenköy ptt'de bekliyor

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
PTT ofisine mail veya telefon yolu ile ulaşıp emin bir bilgi edinebilirsiniz ve gerekirse, bu sürenin uzatılmasını istemeyi deneyebilirsiniz : )

Saygılar
HABİR

burak1701

Katılımcı Üye
21 May 2014
276
0
Adana
PTT ofisine mail veya telefon yolu ile ulaşıp emin bir bilgi edinebilirsiniz ve gerekirse, bu sürenin uzatılmasını istemeyi deneyebilirsiniz : )

Saygılar
HABİR

Ben ürünü teslim alamiyorum o yüzden geldiği yere geri gitmesini ve dispute açıp paramı geri almak istiyorum o yüzden ne kadar çabuk geldiği yere giderse o kadar iyi benim için

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.