Çözüldü PUBG Kaldırır Mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PyhX

Yeni üye
19 Mar 2017
38
0
Merhaba Arkadaşlar.

Lenovo G500 (Win10Pro) Laptop'a sahibim.Bu laptop'da 4GB RAM bulunuyor ve İntel Core i5-3230M 2.60Ghz 4 çekirdekli işlemciye sahibim.
Ekran kartım AMD Radeon R5/M200 / HD 8500M Series ayrıca ek olarak Intel HD Graphics 4000 bulunuyor.
PUBG'i EN DÜŞÜK AYARLARDA OYNAYABİLİR MİYİM SİZCE

Artemisa

Üye
23 Tem 2018
199
0
Kadıköy
Merhaba, Sisteminiz maalesef desteklemez.
PUBG sistem gereksinimleri (Minimum):
CPU: Intel Core i3 4340, AMD FX-6300.
CPU SPEED: Info.
RAM: 6 GB.
VIDEO CARD: nVidia GeForce GTX 660 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB.
Boş Alan: 30 GB.

PyhX

Yeni üye
19 Mar 2017
38
0
Merhaba, Sisteminiz maalesef desteklemez.
PUBG sistem gereksinimleri (Minimum):
CPU: Intel Core i3 4340, AMD FX-6300.
CPU SPEED: Info.
RAM: 6 GB.
VIDEO CARD: nVidia GeForce GTX 660 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB.
Boş Alan: 30 GB.
ram'den dolayı oynayamam sanırım işlemcide sıkıntı yok ekran kartı aşırı önemli mi?

kzlsn

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
932
0
Ram sadece yükleme hızını arttıracaktır, Yani map da drop yemenizi önler ama ekran kartı çok önemli sizin özelliklerinize sahip bir bilgisayar oynamaz maalesef.

Oynatır Hocam Benim Ekran Kartıyla Hemen Hemen Aynı İşlemci Benimkinden Daha İyi

Ben 3 4 Kere Girdim FPS O Kadar Düşük ki Bir Kişiye Bile Bir Mermiyi Tutturamamışımdır
:)

PyhX

Yeni üye
19 Mar 2017
38
0
Oynatır Hocam Benim Ekran Kartıyla Hemen Hemen Aynı İşlemci Benimkinden Daha İyi

Ben 3 4 Kere Girdim FPS O Kadar Düşük ki Bir Kişiye Bile Bir Mermiyi Tutturamamışımdır
:)

Ram sadece yükleme hızını arttıracaktır, Yani map da drop yemenizi önler ama ekran kartı çok önemli sizin özelliklerinize sahip bir bilgisayar oynamaz maalesef.

Ben arada kaldım :D Biriniz diyor oynatır , diğeriniz diyor oynatmaz.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Ben arada kaldım :D Biriniz diyor oynatır , diğeriniz diyor oynatmaz.

Bilgisayarım Bu Oyunu Kaldırır Mı?

Bu konuda sistem gereksinimlerini öğrenmek için Tüm Oyunlar - Full Oyun Download (tıklayınız) kategorimize başvurabilirsiniz.Aradığınız oyunu bularak hem detaylı bilgi edinebilir hem de sistem gereksinimlerine ulaşırsınız.

Yada buraya tıklayarak sisteminizin bu oyunu kaldırıp kaldırmadığını direk olarak sorgulamayı deneyebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.