Ram Sorunu İçeri Gel Bak Bi

6 Ocak 2013
215
0
Öncelikle Selam.a Arkadaşlar.
Ben bi ara e bookser mi ne adını tam hatırlamıyorum şuanda bu programı kulanıyordum.
Bu program ram ı 2 ye katlıyordu.
Örnek : Senin Ram 2 İse Flaş Bellegin İle 4 Yapıyordu.
Ben Şimdi Bu Programı Arıyorum Fakat Bulamıyorum Bu Forumdada Görmüştüm Fakat Aradım Yok Bulamadım :S
Bu Programı Nerede Nasıl Bula Bilirim Söylermisiniz
Şimdiden Teşekkürler

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Öncelikle Selam.a Arkadaşlar.
Ben bi ara e bookser mi ne adını tam hatırlamıyorum şuanda bu programı kulanıyordum.
Bu program ram ı 2 ye katlıyordu.
Örnek : Senin Ram 2 İse Flaş Bellegin İle 4 Yapıyordu.
Ben Şimdi Bu Programı Arıyorum Fakat Bulamıyorum Bu Forumdada Görmüştüm Fakat Aradım Yok Bulamadım :S
Bu Programı Nerede Nasıl Bula Bilirim Söylermisiniz
Şimdiden Teşekkürler

buyur babacan:)Zippyshare.com

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
eyw babacanda bunu tam olarak anlatırmısın nasıl yapıcagımızı dedim gibi cok eskiden yaptım için pek hatırlamıyorum biliyorsan bi gösterirmisin

RAM Kullanım Görüntüleme Aracı

http://www.tamindir.com/u/aenodin

RAMBooster, sisteminizin RAM kullanımını görüntülemenize ve kullanımınızı gereksiz programlarla harcamamanızı sağlar. Bilgisayarınızın daha sakin çalışmasını sağlamak için kullanabileceğiniz bir program olan RAMBooster ile bilgisayarınızı sürekli yeniden başlatmanıza gerek kalmayacak. Bellek kullanımınızı görüntüleyebilir ve kullanımızını azaltabilirsiniz. Bu sayede gereksiz programların sebep olduğu bellek yorulmasını ortadan kaldırabilir ve bilgisayarınızı daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.
Daha hızlı ve yorulmayan bir bilgisayar istiyorsanız bu görüntüleme programı ile bunu sağlayabilir ve sisteminizi optimize edecek ayarlara ulaşabilirsiniz.

pcdeki kasılmayı önlüyor kurun program dosyalardan restleyin yeniden başlasın optize edin pc uçsun

6 Ocak 2013
215
0
RAM Kullanım Görüntüleme Aracı

http://www.tamindir.com/u/aenodin

RAMBooster, sisteminizin RAM kullanımını görüntülemenize ve kullanımınızı gereksiz programlarla harcamamanızı sağlar. Bilgisayarınızın daha sakin çalışmasını sağlamak için kullanabileceğiniz bir program olan RAMBooster ile bilgisayarınızı sürekli yeniden başlatmanıza gerek kalmayacak. Bellek kullanımınızı görüntüleyebilir ve kullanımızını azaltabilirsiniz. Bu sayede gereksiz programların sebep olduğu bellek yorulmasını ortadan kaldırabilir ve bilgisayarınızı daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.
Daha hızlı ve yorulmayan bir bilgisayar istiyorsanız bu görüntüleme programı ile bunu sağlayabilir ve sisteminizi optimize edecek ayarlara ulaşabilirsiniz.

pcdeki kasılmayı önlüyor kurun program dosyalardan restleyin yeniden başlasın optize edin pc uçsun

Kardeşim bu ram boostr e boostr ile aynı işlemi görüyor demi ? bende şuanda araştırdım e boostr indirdim bu e boostr ise flaş bellegi ram olarak kullanıyor buda onun gibi bişimi ? ve e boostr deneme sürümlü crak dosyasını bulamadım bulduklarım ise yurt dışı sitelerinde onlarada pek güvenemedim için indirmedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.