ram tavsiyesi lütfen yardım

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Gördüğüme Göre DDR Ram bu da eski ram tipi kardeşim başka anakart almanı öneririm DDR 2 De olabilir mesela
DDR RAMLER DİĞER RAMLERE GÖRE DAHA PAHALI DİYE BİLİYORUM DDR2 DE DDR 3 TEN PAHALI KARDEŞİM EN İYİSİ SEN DDR 3 ANAKART AL AMA İŞLEMCİDE LAZIM :)

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s

alihandro3

Üye
9 Şub 2010
136
0
Gördüğüme Göre DDR Ram bu da eski ram tipi kardeşim başka anakart almanı öneririm DDR 2 De olabilir mesela
DDR RAMLER DİĞER RAMLERE GÖRE DAHA PAHALI DİYE BİLİYORUM DDR2 DE DDR 3 TEN PAHALI KARDEŞİM EN İYİSİ SEN DDR 3 ANAKART AL AMA İŞLEMCİDE LAZIM :)

peki önereceğin max 150 tl bi anakart varmı ? ddr2 de olur fark etmez

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
peki önereceğin max 150 tl bi anakart varmı ? ddr2 de olur fark etmez

Kardeşim işlemci aldıysan ve DDR 2 İSE BEN 2 HAFTA ÖNCE ALDIM 140 TL Tıkla (Bak)
Bunu aldım 140 ama benim eski anakart intel destekliyodu bu amd destekliyo adam bide pcye işelmci takmış 2.81 ghz yani eski işlemcim 2.00 inteldi bu daha iyi oldu yani 140 tlye 2 parça saten adamın bana taktığı işlemcinin fiyatı 70 tl :) yani 2 parça 140 tl bunu öneririm sana şu an memnunum .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.