Rapide En Büyük Rakip Hatta En İyi Download Programı Utorrent

shadoww1985

Katılımcı Üye
22 Ara 2009
387
0
Ben her yerdeyim
µTorrent, diğer Bittorent istemcilerine göre çok daha fazla özellik içeren, açık kaynak kodlu bir client yazılımıdır. Bandwidth önceliklendirme ve zamanlama gibi öne çıkan özelliklerinin yanında bilgisayar kaynaklarını en az kullanması ve küçücük boyutuyla çok başarılı bulduğumuz bir uygulama.

Çoklu kaynaklardan aynı anda indirmeyi destekliyor, genel veya her torrent dosyası için band limiti belirleyebiliyorsunuz. Kesilmiş, kopmuş bağlantıları kendisi devam ettirebiliyor. 45'den fazla dil desteği de sunan bu uygulama torrent indirenler için birebir.

Rapidte bulabileceğiniz tüm programları (Büyük Boyutlu,Örn:WinXp,Office,Win7) torrente bulabilirsiniz ve saatlerce beklemek zorunda kalmazsınız.Siz tıklayın o indirsin. Program Kullanıcıların paylaşımları üzerinden indirme yapıyor (Ares gibi) Eğer indirmek istediğiniz dosyaların boyutu büyükse torrent olarak linki bulun ve utorrent işi bitirsin. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum arkadaşlar.
torrentv182.png

İndirmek İçin Tıklayın

ysn_46_91_

Yeni üye
22 Eyl 2008
7
0
teşekkkürler.aam ben en iyisi olarak majorshare yi öneriyorum.bekleme süresini en aza indiriyor.
diğer proğramları kullanmadım ama birde bunu indirip deneyeyim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.