Rat dan Kurulmayı Başardım THT den Öğrendiklerim Sayesinde

CasHLorD

Katılımcı Üye
16 Eyl 2012
774
0
Kuwait
Arkadaşlar Çok Uzun Zamandır Araştırma Yapmama Rağmen Hiç Birşey Bulamadım Bütün Yolları Denedim Hepsinde Hata Verdi ComboFix Hata Verdi Kasperesky Hata Verdi Bütün Virüs Programları Denedim Ne Yaparsam Yapayım Bu Bilgisayarın Yöneticisi Sen Değilsin Dedi PC

Bende Aklıma Basit Bir Yöntem Geldi ComboFix in Hata Verdiği Dosyayı Buldum Tabikide İlk Silmeyi Denedim Hata Verdi İçini Açtım Dosyanın Yavaş Yavaş Bütün Programları Sildim Son 2 Dosya Kaldı Onlar Hata Verdi Bende Onları Sağ Tıklattım Advenced System Care İle Güvenli Sil Dedim Sildi Ondan Sonra Ctrl+Alt+Del Dediğimde İşlemler Açıldı

Umarım Bu Hikaye Bu Konuda Şikayetleri Olanlara Çare Olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.