Rat konusunda lütfen yardım

CaroDamon

Yeni üye
23 Haz 2013
28
0
Arkadaşlar 2 gündür rat yapmak için uğraşıyorum bi sürü rat denedim ama birtürlü olmuyor. Hakops'u kendi serveri yaptıgım pc kurdum orada falan göründü falan oldu ama aynı serveri başka pc attım ayarladıgım hatayı falan verdi ama diğer pcde görünmedi başka ratlar denedim hiçbirinde yaptıgım server kendi pcmden başka bir pc de olmuyor. No-ip falan denedim hiçbir türlü olmuyor. Bi sürü port da açtım yine olmuyor. Lütfen yardım. (darkcomet,spynet falan da denedim)

Not:
http://www.facebook.com/electuss

isterseniz teamwieverden gösterebilirsiniz.

Son düzenleme:

CaroDamon

Yeni üye
23 Haz 2013
28
0
Arkadaşlar port kontrol ediyorum TCP Başarılı diyor udp başarısız oluyor. TCP/UDP portu açtığımda sadece tcp başarılı oluyor. Sadece tcp portundada tcp başarılı diğeri başarısız. Sadece udp portu açtığımda ise ikiside başarısız diyor. Lütfen yardımm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.