Rat Kullanacam Nasıl Önlem Alabilirim?

coldfire92

Üye
12 Haz 2014
176
0
Brooklyn
Merhaba arkadaşlar bu aralar "RAT" kullanmaya merak saldım fakat Ava giderken av olmak istemiyorum bunun için nasıl önlem alırım farklı kullanıcı açsam yeterli önlem almış olur muyum bunun dısında ne gibi önlemler alırsınız? görüşlerini bekliyorum çok teşekkürler şimdiden

Son düzenleme:

DeathXF

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
448
0
Konu renkleri hoşuma gitmedi.
Konuya dönersek;
Pek bir önlem alamassın çünki senin açtığın bir kapı var ve oradan girişler sağlanıyor o kapıyı kapatamazsın kapatırsan kurbanlar gider. Antivirüs pek çözüm getireceğini sanmıyorum ancak bi nebze koruyabilir (iyileri)
Bir php yada text arayüzlü rat kodlayabilirsin gerekli hissettiğin özellikleri eklersin ve kendini gizlemiş olursun ancak feda etmen gereken özellikler olacaktır.

coldfire92

Üye
12 Haz 2014
176
0
Brooklyn
Konu renkleri hoşuma gitmedi.
Konuya dönersek;
Pek bir önlem alamassın çünki senin açtığın bir kapı var ve oradan girişler sağlanıyor o kapıyı kapatamazsın kapatırsan kurbanlar gider. Antivirüs pek çözüm getireceğini sanmıyorum ancak bi nebze koruyabilir (iyileri)
Bir php yada text arayüzlü rat kodlayabilirsin gerekli hissettiğin özellikleri eklersin ve kendini gizlemiş olursun ancak feda etmen gereken özellikler olacaktır.

aynen renkler biraz sıkıntı olmuş :D neyse benimm demek istedigim rat indirecem guvenilir bir yerden fakat kendi kişisel biglilerim çalınmasından korkuyorum yani aynı pc de başka kullanıcı adı kullansam orda hiçbir bilgi olmayacak port açacagım için mi erişebilecekler

DeathXF

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
448
0
rat kullanacaksan eğer sanal bilgisayar kurabilirsin sadece orada kasarsın bende sandım kurbanlardan gelebilecek tehkiler karşısında. Trojan ve Vİrüsler bölümünde En Stabil Ratlardan İndirebilirsin.

DeathXF

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
448
0
eywlh kardeşim bende oyle düşündüm ama biri bana ordan bile girerler pc ne diyince korktum biraz

Girerler tabi :)
Zor şeyler değil ki :)
Buna Pek Önlem Alabileceğini Düşünmiyorum En Fazla Ktiprografi Yapsanız bile bir kere o attığınız server Anahtardır yani siz kendi elinizle millete bilgisayarınıza açılan bir kapı gösteriyorsunuz bilen kişide bunu anahtar olarak kullanıyor :)

DeathXF

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
448
0
Buna sevindim :) Şuan linuxdeyim ve kendimi geliştirmeye o serveri anahtara dönüştürmeye ve protokolleri öğrenmeye çalışıyorum misal 2 açık portu çakıştırarak değişik bi açık keşfettim upload erişimi kazandım ancak sadece bununla sınırlı gibi şuanlık araştırmalara devam :)
Merak ettiklerini özelden sorabilirsin protokollerle çok ilgilenirim. Programcıydım Hackinge döndüm :)

coldfire92

Üye
12 Haz 2014
176
0
Brooklyn
Buna sevindim :) Şuan linuxdeyim ve kendimi geliştirmeye o serveri anahtara dönüştürmeye ve protokolleri öğrenmeye çalışıyorum misal 2 açık portu çakıştırarak değişik bi açık keşfettim upload erişimi kazandım ancak sadece bununla sınırlı gibi şuanlık araştırmalara devam :)
Merak ettiklerini özelden sorabilirsin protokollerle çok ilgilenirim. Programcıydım Hackinge döndüm :)

seni arkadaş olarak ekliyim ya :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.