Rat sorunu. Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pR0x

Yeni üye
15 Ağu 2011
41
0
ARkadaşLar Ben Turkojan XTreme Rat Spynet Darkomet Hepsini Kullandın No İp Den İpmi Aldım Portumu Açtım Server Exemi Kurdum yolluyorum yolladıklarım açtım diyor Bilgileri Rat da Çıkmıyor Acaba Birşeylermi Yanlış Birde Server Exe Nasıl Virüssüz Yaparım Yardım Edecek Arkadaşlar [email protected] Eklesinler TeamViewer iLe Yada Yavaş Yavaş Anlatarak Yardım Etsinler Ne oLur Arkadaşlar Ocağınıza Düştüm Şimdiden Teşekkürler THT Ailem :(

yokmu yardım edecek ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

hjkh100

Katılımcı Üye
18 Ağu 2011
311
0
sanırım SORUN NO-İP 'de bende ve bikac arkadasta bu sorun Var yani NO-İP FAİL

portunda fln sorun yoktur no-ipde sorun var bosuna ugrasma bence gecenlerde yine oldu 2 gun veya 1 gun once

Moderatör tarafında düzenlendi:

hacqer

Üye
12 Ağu 2007
145
0
İzmir
Yani beni hackliyede bu programı kullanmış sanırım yeni konu açtım adam benim hiç bir anti virüs programına yakalanmadan pcme sızde acil yardım istiyorum ne yapabilrim hatta ne yapabilir sızan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.