Rat - Üzerine bir sorum var

efeturkmen

Üye
4 Ara 2009
116
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba,
şöyle bir problem var hemen hemen tüm ratları denedim ancak bir çogu pc kapatılınca ne kadar pc acılınca otomatık acılmaya ayarlansada herhangı bır verı almıyor yanı ıllakı kullanıcının tekrar calıstırması gerekıyor.
hiç stabil bir rat bulamadım bildiğiniz gerçekten stabil bir rat varmı? yani biraz illet olmasını istiyorum
gerekirse gerçektende program silebilecek her ratta var gibi gözüksede işlem sağladığını görmüş değilim

ekstra olarak usb bulaşmasını veya sistem üzerinde dağılması harika olur cisco bağlantıları gibi düşünün.

önerilerinizi bekliyorum iyi günler

karazafer_

Kıdemli Üye
11 Ağu 2009
2,267
4
System32
darcomet rat kullan. ben kullanıyorum sorun yaşamadım. rat server oluştururken kullandığın ip önemli statik ip kullanmalısın. yoksa modemini her kapatıp açtığında ip değişir ve millete attığın serverlar senin pc ne veri gönderemez. dolayısıyla serverların çalışmadığını da sanabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.