Rat yardım lütfen

remsell41

Üye
15 Eki 2012
67
0
merhaba ben darkcomet rat kullanıyorum
no ip port herşey tam 2 arkadaşa deneme amaclı attım oldu sonra
modeme reset attım pc yi yeniden baslattım 2 side gitti sabit ip var
nasıl yapa bilirim

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Server olusturuken settıng ayarlarının hemen altında module start up kısmı var orayı ısaretle baslangıc kısmıdır orası resetten sonra baglantının gelmesı ıcın ısaretlemen lazım

remsell41

Üye
15 Eki 2012
67
0
kardeş no ip varya ordakine sabit ip mizimi yazıoz ornek 192.168.1.41 ya onumu yazcaz yoksa
normal ip adresimizimi ben normal ip adresimi yazdm modeme rest atıncao ip degisio aama sabit ip kalıor

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
kardeş ben orayı oyle yptm zaten ben şeyi diom no ip diyelim remsel.no-ip.org acıozya
onu acarken bi ip istio onu 192.168.1.41sabit ip bu diylm bunumu ypcaz
yoksa googleye ip adresim yazınca cıkanımı ypcaz

no ıp clıentı ındıreceksın kayıt oldugun maıl adresınle sıfrenı gırdıgınde no ıp hostun aktıve olacak ratada yukarda yazdıgım no ıp adresını gırıp server olusturacaksın

remsell41

Üye
15 Eki 2012
67
0

no ıp clıentı ındıreceksın kayıt oldugun maıl adresınle sıfrenı gırdıgınde no ıp hostun aktıve olacak ratada yukarda yazdıgım no ıp adresını gırıp server olusturacaksın

hmm saol bende cilent yoktu tek actm oyle 2 arkadas actı oldu modeme rest atınca gidior
bide şu soruma cvp vermdn no ip acarken asdasda.no-ip.info ya bunu kurarken ip adresi yerine
192.168.1.41 mi yzcam yoksa googleden cıkan ip adresinimi

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
hmm saol bende cilent yoktu tek actm oyle 2 arkadas actı oldu modeme rest atınca gidior
bide şu soruma cvp vermdn no ip acarken asdasda.no-ip.info ya bunu kurarken ip adresi yerine
192.168.1.41 mi yzcam yoksa googleden cıkan ip adresinimi

no ıp ye hıç bırsey yazmayacaksın sadece sıfren ıle maılını gır no ıp acılsın hostun aktıve olsun yeterlı ora ıle ısın yok yanı bu yukarda yazdıgın sabıt ıpını sadece port açarken modemıne gıreceksın hepsı bu

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Al resetten sonra baglantının gelmesı ıcınde resımdekı settıng kısmının altındakı module start up kısmını ısaretle al buda resım

thhwp.jpg

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
hmm ok şimdi cilent dedigin şey duc mu no ip sitesinden indrm giriş yptm edit host dan
dassada.no-ip.info yu sectm sace dedim cktm 3 üde yeşil oldu tmmı şimdi modeme rest atsamda hepsi kalırmı

Tamam yesıl ıse hostun aktıve olmustur.Modeme reset atma ıle no ıp gıtmez sen onu daıma açacaksın ratı çalıstırmadan once o demek host name o olmasa baglantı gelmez ornek le anlatayım sana rata yazdın remsel.no-ip.org:80 portunda 80 serverı yaptın attın kurbana o kurbandan gelen baglantı host uzerınden gelır o hostta no ıp dır onu açmazsan baglantı gelmez umarım sımdı anlamısındır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.