Rat Yedirme Teknikleri

4 Tem 2021
210
11
Merhaba ben rat oluşturabiliyorum ama kimseye yediremiyorum
Bu konuyu okuyanların bu konuda çok bilgili olduğunu biliyorum
Lütfen bana basit taktikleri vermeyin (youtube kanalı aç altına rat ı koy, Birisine dm den at, vb gibi)
ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

UZAY 52

Uzman üye
14 Ağu 2021
1,297
833
Ddos
Lütfen bana basit taktikleri vermeyin (youtube kanalı aç altına rat ı koy, Birisine dm den at, vb gibi)
Internette oyun hilesiyle alakalı forumlarda rat ı hile olarak yayabilirsiniz

L0HXT

Üye
5 Eyl 2021
186
44
24
exe ise kampanya veyahut oyun hilesi diye karşıya sm ile atabilirsin

Senaryo: ya knk bedava para veriyor btc ile çekiyorsun referans ile de %10 daha fazla veriyor

Senaryo2: knk bak oyunun hilesi bu dosyaları değiştiriyorsun kaynaklar ile de sorun olmuyor ben kullanıyorum

Yani bunlar tanıdık için :D

Kazım Hacker

Yeni üye
5 Şub 2022
39
9
mp4 dosyasına trojan atabilirsin prorat ile örn: birine video gönderirsin aslında o trojandır bunun anlatımını youtube da bulamazsın ancak deep web de bulabilirsin ama deep web e fazla güvenme mirza kıraç a söyledim.

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
1,171
Bir setup hazırlayıp setupun içine virüsü koyarsınız, zaten setup ile virüs bulaşacağı senaryosu kolay, kolay akıla gelmez.
Kısyaola tıklandığında virüs aktif olur ve kurban size düşer.(Ufak fudlamalar gerekebilir.)

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,462
Shibuya
Merhabalar,
Bu konu sosyal mühendislik uygulayacağımız hedef kişiye göre değişiklik gösterebilir. Kişi oyunu seviyorsa, hedef kişiye oyun üzerine 1-2 şey bahsederiz ve o şekilde bir yedirme taktiği uygulayabiliriz veya hedef kişi mail falan okumayı seviyorsa ve üniversite okuyorsa, öğretmenini adını veya üniversitesinin adını öğrendikten sonra oradan mail gelmiş gibi bir dosya göndeririz ve o şekilde yüklenmesini sağlarız. Kişi okumuyorsa ve bir işi varsa yine aynı taktiği uygulayabiliriz. Ayrıca mail başlıklarını hedef kişiyi korkutacak şekilde seçmeniz önemli. Örneğin "Toplu İş den Çıkarma Hakkında" veya "Online Sınav uygulamamız" vb.

RAT'ı hedef kişi yerine toplu olarak bir gruba yedirmek istiyorsanız, erkeklerin +18 içeriklere daha çok ilgi duyduğunu düşünürsek, o yöne doğru bir senaryo uydurabilirsiniz. Yine Facebook gruplarına, ders gruplarına ve dini gruplar üzerinden senaryo uydurarak ilerleyebilirsiniz..

İyi forumlar dilerim.

KaptanTR

Ar-Ge Ekibi Direktörü
17 Nis 2015
1,670
1,725
Merhaba, bu tarz yöntemler için Sosyal Mühendislik konu başlığı altında araştırabilirsiniz.. Forumumuzda bu kategori mevcut dilerseniz inceleyebilirsiniz.

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,541
692
24
Kankam çok taktik var mesela zor olan bişiyi söylicem. bir sitede ve ya bir yerde güvenlik açığı bulup oraya virüs koyabilirsin örnek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.